close
تبلیغات در اینترنت
نرم افزار های لینوکس

Internet Download Manager

6.26 Build 8
یکی از معروفترین مدیریت دانلود های موجود است که کمتر کسی با آن سروکار ندارد. شتاب دهنده سرعت دانلود فایلها را می توان جزء بهترین امکانات آن شمرد. از امکانات دیگر این نرم افزار می توان به سازگاری با تمامی مرورگر های موجود،امکان دانلود فایل از Aparat , YouTube, Google Video, MySpaceTV ...
Windows All


امتیاز دهید:
ساخت حساب کاربری ورود تبلیغات راهنما قوانین تماس با ما حامیان
اطلاعیه
به دلیل نداشتن سرور و فضای کافی برای نگه داری از سریال ها، لینک سریال ها از دیگر سایت ها برداشته خواهد شد. برای حفظ قانون کپی رایت نام سایت منبع نیز در می شود.
# تبلیغات

اخبار سایت و دیگر امکانات در کانال تلگرامی: irngroup@
نرم افزار های مورد نیاز
IDM
19 آبان 95

Mozilla Firefox
31 شهریور95

Google Chrome
28 شهریور95

Internet Explorer
24 مرداد 93

Opera
18 آبان 95

KMPlayer
19 خرداد 95

Telegram Desktop
12 تیر 95

Winrar
14 تیر 95

سرویس های ما

از امکانات بیشتری استفاده کنید.

وبزاین

سایت خود را به ما بسپارید

TeamViewerTeamViewer 11.0.66595 درواقع نرم افزاریست که به شما این امکان را می دهد تا رایانه تان را از هر مکانی از طریق اینترنت کنترل کنید. البته لازم به ذکر است که برای استفاده از این امکان باید روی هر دو رایانه( رایانه مبدا و مقصد ) این نرم افزار نصب شده باشد که شما می توانید این نرم افزار را هم اکنون از ایران گروپ دانلود و روی هر دو سیستم نصب کنید. همچنین با استفاده از دسترسی به دسکتاپ و کنترل از راه دور رایانه از طریق TeamViewer Manager می توانید فایل هایتان را در هر زمانی جابجا کنید، چت کنید، به تعمیر و عیب یابی رایانه تان بپردازید و یا هر چیزی را در رایانه قصد به نمایش بگذارید. این نرم افزار را می توان جزء یکی از بهترین نرم افزار های اینترنت و شبکه دانست که هم اکنون می توانید دانلود کنید.

TeamViewerTeamViewer 10.0.45862 Final + Mac + Linux + andr درواقع نرم افزاریست که به شما این امکان را می دهد تا رایانه تان را از هر مکانی از طریق اینترنت کنترل کنید. البته لازم به ذکر است که برای استفاده از این امکان باید روی هر دو رایانه( رایانه مبدا و مقصد ) این نرم افزار نصب شده باشد که شما می توانید این نرم افزار را هم اکنون از ایران گروپ دانلود و روی هر دو سیستم نصب کنید. همچنین با استفاده از دسترسی به دسکتاپ و کنترل از راه دور رایانه از طریق TeamViewer Manager می توانید فایل هایتان را در هر زمانی جابجا کنید، چت کنید، به تعمیر و عیب یابی رایانه تان بپردازید و یا هر چیزی را در رایانه قصد به نمایش بگذارید. این نرم افزار را می توان جزء یکی از بهترین نرم افزار های اینترنت و شبکه دانست که هم اکنون می توانید دانلود کنید.

TeamViewerTeamViewer 10.0.42650 Final + Mac + Linux + andr درواقع نرم افزاریست که به شما این امکان را می دهد تا رایانه تان را از هر مکانی از طریق اینترنت کنترل کنید. البته لازم به ذکر است که برای استفاده از این امکان باید روی هر دو رایانه( رایانه مبدا و مقصد ) این نرم افزار نصب شده باشد که شما می توانید این نرم افزار را هم اکنون از ایران گروپ دانلود و روی هر دو سیستم نصب کنید. همچنین با استفاده از دسترسی به دسکتاپ و کنترل از راه دور رایانه از طریق TeamViewer Manager می توانید فایل هایتان را در هر زمانی جابجا کنید، چت کنید، به تعمیر و عیب یابی رایانه تان بپردازید و یا هر چیزی را در رایانه قصد به نمایش بگذارید. این نرم افزار را می توان جزء یکی از بهترین نرم افزار های اینترنت و شبکه دانست که هم اکنون می توانید دانلود کنید.

TeamViewerTeamViewer 10.0.41459 Final + Mac + Linux + andr درواقع نرم افزاریست که به شما این امکان را می دهد تا رایانه تان را از هر مکانی از طریق اینترنت کنترل کنید. البته لازم به ذکر است که برای استفاده از این امکان باید روی هر دو رایانه( رایانه مبدا و مقصد ) این نرم افزار نصب شده باشد که شما می توانید این نرم افزار را هم اکنون از ایران گروپ دانلود و روی هر دو سیستم نصب کنید. همچنین با استفاده از دسترسی به دسکتاپ و کنترل از راه دور رایانه از طریق TeamViewer Manager می توانید فایل هایتان را در هر زمانی جابجا کنید، چت کنید، به تعمیر و عیب یابی رایانه تان بپردازید و یا هر چیزی را در رایانه قصد به نمایش بگذارید. این نرم افزار را می توان جزء یکی از بهترین نرم افزار های اینترنت و شبکه دانست که هم اکنون می توانید دانلود کنید.

TeamViewerTeamViewer 10.0.36897 Final + Mac + Linux درواقع نرم افزاریست که به شما این امکان را می دهد تا رایانه تان را از هر مکانی از طریق اینترنت کنترل کنید. البته لازم به ذکر است که برای استفاده از این امکان باید روی هر دو رایانه( رایانه مبدا و مقصد ) این نرم افزار نصب شده باشد که شما می توانید این نرم افزار را هم اکنون از ایران گروپ دانلود و روی هر دو سیستم نصب کنید. همچنین با استفاده از دسترسی به دسکتاپ و کنترل از راه دور رایانه از طریق TeamViewer Manager می توانید فایل هایتان را در هر زمانی جابجا کنید، چت کنید، به تعمیر و عیب یابی رایانه تان بپردازید و یا هر چیزی را در رایانه قصد به نمایش بگذارید. این نرم افزار را می توان جزء یکی از بهترین نرم افزار های اینترنت و شبکه دانست که هم اکنون می توانید دانلود کنید.

 

 

TeamViewerTeamViewer 10.0.36244 Final + Mac + Linux درواقع نرم افزاریست که به شما این امکان را می دهد تا رایانه تان را از هر مکانی از طریق اینترنت کنترل کنید. البته لازم به ذکر است که برای استفاده از این امکان باید روی هر دو رایانه( رایانه مبدا و مقصد ) این نرم افزار نصب شده باشد که شما می توانید این نرم افزار را هم اکنون از ایران گروپ دانلود و روی هر دو سیستم نصب کنید. همچنین با استفاده از دسترسی به دسکتاپ و کنترل از راه دور رایانه از طریق TeamViewer Manager می توانید فایل هایتان را در هر زمانی جابجا کنید، چت کنید، به تعمیر و عیب یابی رایانه تان بپردازید و یا هر چیزی را در رایانه قصد به نمایش بگذارید. این نرم افزار را می توان جزء یکی از بهترین نرم افزار های اینترنت و شبکه دانست که هم اکنون می توانید دانلود کنید.

 

 

 

 

 

TeamViewerTeamViewer 9.0.31064 Final درواقع نرم افزاریست که به شما این امکان را می دهد تا رایانه تان را از هر مکانی از طریق اینترنت کنترل کنید. البته لازم به ذکر است که برای استفاده از این امکان باید روی هر دو رایانه( رایانه مبدا و مقصد ) این نرم افزار نصب شده باشد که شما می توانید این نرم افزار را هم اکنون از ایران گروپ دانلود و روی هر دو سیستم نصب کنید. همچنین با استفاده از دسترسی به دسکتاپ و کنترل از راه دور رایانه از طریق TeamViewer Manager می توانید فایل هایتان را در هر زمانی جابجا کنید، چت کنید، به تعمیر و عیب یابی رایانه تان بپردازید و یا هر چیزی را در رایانه قصد به نمایش بگذارید. این نرم افزار را می توان جزء یکی از بهترین نرم افزار های اینترنت و شبکه دانست که هم اکنون می توانید دانلود کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

Realtek High Definition Audio 2.74 Win 7,8,8,1 and vista نام جدیدترین درایور سخت افزار کارت های صوتی Onboard مخصوص ویندوز های vista, 7, 8 و 8.1 می باشد که مسلماً و تا حدودی الزاماً برای اجرای بازی های جدید یکی از نیاز های کاربران است.  این درایور قدرتمند مخصوص درایورهای ALC-8xx/2xx است که شامل اکثر درایور های مجود در بازار میباشد. نتیجه گیری نهایی هم این می شود که با دانلود این نرم افزار از ایران گروپ و نصب آن بر روی سیستمتان، می توانید از جدیدترین اکانات نرم افزارها استفاده کرده و از آنها استفاده کنید.

دانلود درایور کارت صدا Realtek High Definition Audio 2.74 Win 7,8,8,1 and vista - Realtek

 

Spider Oak V.5.1.2 Final ترکیبی از پشتیبان گیری آنلاین، همگام سازی امن فایلها و به اشتراک گذاری چند osx دسکتاپ برای کاربران ویندوز و لینوکس و... است. این نرم افزار پس از ایجاد اکانت همراه با چندین GB فضای خالی به وجود می آید و هزینه ی ماهیانه یا سالیانه به GB+100 افزایش می یابد. این نرم افزار دارای ویژگیهای متعددی از جمله پشتیبان گیری آنلاین و رایگان،دسترسی از راه دور،هماهنگ سازی ،به اشتراک گذاری و ذخیره سازی داده است. پشتیبان گیری می تواند از یک هارد درایو محلی یا هارددرایو شبکه ،USB،درایو خارجی  و CD یا DVD و سایر رسانه ها انجام شود. بنابراین، جلوگیری از دسترسی چند گانه تمام داده ها به صورت رمز دار و با استفاده از یک اتصال امن در این نرم افزار انجام می گیرد.

دانلود نرم افزار پشتیبان گیری از فایل ها و اشتراک گذاری آنلاین - Spider Oak V.5.1.2 Final