close
تبلیغات در اینترنت
نقد و بررسی

Internet Download Manager

6.26 Build 8
یکی از معروفترین مدیریت دانلود های موجود است که کمتر کسی با آن سروکار ندارد. شتاب دهنده سرعت دانلود فایلها را می توان جزء بهترین امکانات آن شمرد. از امکانات دیگر این نرم افزار می توان به سازگاری با تمامی مرورگر های موجود،امکان دانلود فایل از Aparat , YouTube, Google Video, MySpaceTV ...
Windows All


امتیاز دهید:
ساخت حساب کاربری ورود تبلیغات راهنما قوانین تماس با ما حامیان
اطلاعیه
به دلیل نداشتن سرور و فضای کافی برای نگه داری از سریال ها، لینک سریال ها از دیگر سایت ها برداشته خواهد شد. برای حفظ قانون کپی رایت نام سایت منبع نیز در می شود.
# تبلیغات

اخبار سایت و دیگر امکانات در کانال تلگرامی: irngroup@
نرم افزار های مورد نیاز
IDM
19 آبان 95

Mozilla Firefox
31 شهریور95

Google Chrome
28 شهریور95

Internet Explorer
24 مرداد 93

Opera
18 آبان 95

KMPlayer
19 خرداد 95

Telegram Desktop
12 تیر 95

Winrar
14 تیر 95

سرویس های ما

از امکانات بیشتری استفاده کنید.

وبزاین

سایت خود را به ما بسپارید

 Need For Speed

یکی از محبوب ترین بازی های ماشین سواری قطعا سری بازی های Need For Speed است و هیچ گیمری که به این سبک بازی علاقه دارد، با آن نا آشنا نیست. گرچه نسخه جدید از سری بازی های Need For Speed با تاخیر روبرو شده اما Electronic Arts و استدیو Ghost Games سیستم مورد نیاز برای اجرای آن را منتشر کردند. با ادامه خبر همراه ما باشید.

Clash of Royale

استدیو SuperCell سازنده بازی Clash of Clans، اینبار با انتشار بازی Clash of Royale در کمتر از 12 ساعت در صدر جدول iTunes قرار گرفت. با ادامه خبر همراه ما باشید.

Cyberpunk 2077

اخبار جدیدی منتشر شده که نشان می دهد سیستم دیالوگ های Cyberpunk 2077 مشابه سیستم دیالوگ های MassEffect است. در ادامه با ایران گروپ همراه باشید.

پنجشنبه 13 اسفند 1394

Quantum Break

 یکی از اتفاقات جالب در Quantum Break، تماشای یک سریال در کنار بازی است. حال استدیو رمدی که سازنده Quantum Break است خبر داده که Quantum Break فقط از طریق سرویس آنلاین استریم در دسترس است و به صورت دیسک عرضه نمی شود! با ادامه خبر با ما همراه باشید.