close
تبلیغات در اینترنت
ریجیستری و بهینه سازی

Internet Download Manager

6.26 Build 8
یکی از معروفترین مدیریت دانلود های موجود است که کمتر کسی با آن سروکار ندارد. شتاب دهنده سرعت دانلود فایلها را می توان جزء بهترین امکانات آن شمرد. از امکانات دیگر این نرم افزار می توان به سازگاری با تمامی مرورگر های موجود،امکان دانلود فایل از Aparat , YouTube, Google Video, MySpaceTV ...
Windows All


امتیاز دهید:
ساخت حساب کاربری ورود تبلیغات راهنما قوانین تماس با ما حامیان
اطلاعیه
به دلیل نداشتن سرور و فضای کافی برای نگه داری از سریال ها، لینک سریال ها از دیگر سایت ها برداشته خواهد شد. برای حفظ قانون کپی رایت نام سایت منبع نیز در می شود.
# تبلیغات

اخبار سایت و دیگر امکانات در کانال تلگرامی: irngroup@
نرم افزار های مورد نیاز
IDM
19 آبان 95

Mozilla Firefox
31 شهریور95

Google Chrome
28 شهریور95

Internet Explorer
24 مرداد 93

Opera
18 آبان 95

KMPlayer
19 خرداد 95

Telegram Desktop
12 تیر 95

Winrar
14 تیر 95

سرویس های ما

از امکانات بیشتری استفاده کنید.

وبزاین

سایت خود را به ما بسپارید

Ace Utilities 6.1.0 Build 284Ace Utilities یک نرم افزار قدرتمند و کم حجم در زمینه بهبود برخی مکان های آسیب دیده و افزایش سرعت کارایی ویندوز می باشد. این نرم افزار با استفاده از ابزار Disk Cleaner، فایل های مزاحم و فرسوده را پاکسازی یا ترمیم می کند. همچنین Ace Utilities قابلیت پاکسازی ریجیستری ویندوز را نیز دارد. Ace Utilities به راحتی نرم افزارهای اجرا شده در استارت آپ را مدیریت می کند و همچنین فایل های مشابه را از روی سیستم پاک می کند. از دیگر قابلیت های Ace Utilities می توان به پاکسازی کامل تاریخچه و کوکی های مرورگر، افزایش سرعت بارگذاری ویندوز، بازیابی فضای هارد دیسک، رابط کاربری مناسب، تغییر منوی استارت، تغییر میانبرهای زائد دسکتاپ و... اشاره داشت.

Glary Utilities

Glary Utilities 5.54.0.75 + Portable شاید تابحال به دنبال بهینه ساز خوب برای خود گشته اید ولی هیچکدام عملکرد خوبی را به همراه نداشته اند. اینک یک نرم افزار عالی و نمونه با کاربران میلیونی را به شما معرفی می کنیم که از محبوبیت بسیاری برخوردار است. Glary Utilities یک نرم افزار شناخته شده با امکانات و ابزار های فراوان است. این نرم افزار شامل تقریبا 3 بخش اصلی می باشد،Overview, 1click maintensce و Advanced Tools یا همان تنظیمات پیشرفته که از امکانات فراوان برای بهینه سازی بهتر سیستم بهره می برد. این نرم افزار با داشتن تقریبا 20 امکان مخلف و کاربردی و همچنین داشتن 50 میلیون کاربر از بهترین ها محسوب می شود.

NETGATE Registry CleanerNETGATE Registry Cleaner 14.0.805.0 پس از نصب هرگونه نرم افزاری، در ریجیستری ویندوز کلیدهایی به وجود می آید که باعث می شود سرعت ویندوز تا حدی پایین بیاید. NETGATE Registry Cleaner یک نرم افزار کاربردی در این زمینه است که به شما این امکان را می دهد تا رجیستری خود را پاکسازی، بهینه سازی و تعمیر کنید. شما می توانید با استفاده از امکان زمان بندی برای بهینه سازی ریجیستری، در هر زمان که بخواهید نرم افزار را به صورت خودکار اجرا کرده و شروع به بهینه سازی ریجیستری کنید.

Auslogics Registry CleanerAuslogics Registry Cleaner 6.0.0.0 یک نرم افزار رایگان است که اینکدهای قدیمی در ریجیستری را پیدا کرده و ریجستری را سبک کند. یکی دیگر از قابلیت های Auslogics Registry Cleaner تعمیر ریجیستری ویندوز است. Auslogics Registry Cleaner با کمک ابزارهای خود کدهای ناقص و خراب ویندوز را شناسایی و ترمیم کند تا باعث افزایش سرعت ویندوز شود.

خرابی ریجیستری باعث کاهش کارایی و عملکرد ویندوز می شود از این رو می توان آن را قلب ویندوز معرفی کرد. همچنین خرابی این بخش باعث می شود که نرم افزار های نصب شده بر روی ویندوز به صورت ناقص و آزاردهنده اجرا شوند که هم از صبر و حوصله شما می کاهد هم از سرعت سیستم! نصب و حذف بی رویه نرم افزارها یکی از مهمترین عاملان شلوغی ریجیستری است به این دلیل که گرچه شما نرم افزارها را پاک می کند اما اثرات فراوانی از دستورات آن در ریجستری باقی می ماند.

WinUtilitiesWinUtilities 13.0 یک فکر خوبی که شرکت سازنده این نرم افزار کرده این است که نرم افزار های برگزیده و کاربردی در زمینه بهینه سازی ویندوز را گرد هم آورده و با عنوان WinUtilities عرضه می کند. حال این نرم افزار ها اعم از پاکسازی ریجیستری، پاکسازی فایل های زائد و همینطور تاریخچه مرورگر ها، دفرگمنت کردن درایو ها و... می باشند. قابلیت دیگر WinUtilities با نام Startup Cleaner به شما این امکان را می دهد تا نرم افزارهایی که هنگام بالا آمدن ویندور اجرا می شوند را کنترل و مدیریت کنید. همچنین WinUtilities به شما این امکان را می دهد که فایلهایی که به اشتباه پاک کردید را بازگردانید.

NETGATE Registry CleanerNETGATE Registry Cleaner 13.0.105.0 پس از نصب هرگونه نرم افزاری، در ریجیستری ویندوز کلیدهایی به وجود می آید که باعث می شود سرعت ویندوز تا حدی پایین بیاید. NETGATE Registry Cleaner یک نرم افزار کاربردی در این زمینه است که به شما این امکان را می دهد تا رجیستری خود را پاکسازی، بهینه سازی و تعمیر کنید. شما می توانید با استفاده از امکان زمان بندی برای بهینه سازی ریجیستری، در هر زمان که بخواهید نرم افزار را به صورت خودکار اجرا کرده و شروع به بهینه سازی ریجیستری کنید.

AusLogics BoostSpeedAusLogics BoostSpeed 9.0.0.0 Final یک ابزار مفید و کاربردی در زمینه افزایش سرعت ویندوز است. AusLogics BoostSpeed قابلیت این را دارد که سرعت بوت کامپیوترتان را افزایش دهد و یا سرعت مرورکردن صفحات در اینترنت را بالا ببرد. یکی از امکانات کاربردی AusLogics BoostSpeed نظافت ریجیستری و دیسک های کامپیوتر است که با این کار سرعت ویندوز را افزایش می دهد. در واقع AusLogics BoostSpeed که سازنده آن شرکت AusLogics است، انتخابی مناسب برای افزایش سرعت ویندوز می باشد.