close
تبلیغات در اینترنت
مبدل

Internet Download Manager

6.26 Build 8
یکی از معروفترین مدیریت دانلود های موجود است که کمتر کسی با آن سروکار ندارد. شتاب دهنده سرعت دانلود فایلها را می توان جزء بهترین امکانات آن شمرد. از امکانات دیگر این نرم افزار می توان به سازگاری با تمامی مرورگر های موجود،امکان دانلود فایل از Aparat , YouTube, Google Video, MySpaceTV ...
Windows All


امتیاز دهید:
ساخت حساب کاربری ورود تبلیغات راهنما قوانین تماس با ما حامیان
اطلاعیه
به دلیل نداشتن سرور و فضای کافی برای نگه داری از سریال ها، لینک سریال ها از دیگر سایت ها برداشته خواهد شد. برای حفظ قانون کپی رایت نام سایت منبع نیز در می شود.
# تبلیغات

اخبار سایت و دیگر امکانات در کانال تلگرامی: irngroup@
نرم افزار های مورد نیاز
IDM
19 آبان 95

Mozilla Firefox
31 شهریور95

Google Chrome
28 شهریور95

Internet Explorer
24 مرداد 93

Opera
18 آبان 95

KMPlayer
19 خرداد 95

Telegram Desktop
12 تیر 95

Winrar
14 تیر 95

سرویس های ما

از امکانات بیشتری استفاده کنید.

وبزاین

سایت خود را به ما بسپارید

Freemake Video Converter 4.1.9.21Freemake Video Converter نام یک نرم رایگان اما قدرتمند در زمینه تبدیل فرمت های ویدئویی و صوتی به 200 فرمت مختلف می باشد که قابلیت ویرایش و رایت لوح های فشرده ویدئویی و ساخت اسلایدشو  را دارا می باشد. همانطور که گفتیم این نرم افزار از 200 فرمت مختلف پشتیبانی می کند و این به معنی این است که کمتر فرمتی پیدا می شود که این نرم افزار قدرتمند از آنها پشتیبانی نکند. AVI, MP4, WMV, MKV, MPEG, FLV, SWF, 3GP, DVD, MP3, iPod, iPhone, PSP, Android, rip & burn DV تنها برخی از  فرمت هایی است که این نرم افزار از آنها پشتیبانی می کند!!!

Freemake Video Converter 4.1.9.18Freemake Video Converter نام یک نرم رایگان اما قدرتمند در زمینه تبدیل فرمت های ویدئویی و صوتی به 200 فرمت مختلف می باشد که قابلیت ویرایش و رایت لوح های فشرده ویدئویی و ساخت اسلایدشو  را دارا می باشد. همانطور که گفتیم این نرم افزار از 200 فرمت مختلف پشتیبانی می کند و این به معنی این است که کمتر فرمتی پیدا می شود که این نرم افزار قدرتمند از آنها پشتیبانی نکند. AVI, MP4, WMV, MKV, MPEG, FLV, SWF, 3GP, DVD, MP3, iPod, iPhone, PSP, Android, rip & burn DV تنها برخی از  فرمت هایی است که این نرم افزار از آنها پشتیبانی می کند!!!

XMedia RecodeXMedia Recode 3.3.2.8 + Portable یک نرم افزار رایگان است که به شما این امکان را می دهد که به صورت حرفه و بدون افت کیفیت فایلهای مالتی مدیا یا صوتی و تصویری خود را تبدیل کنید. این نرم افزار به صورت کاملا حرفه ای عرضه شده و کاملا توسط وبسایت سازنده، پشتیبانی می شود. پشتیبانی از تمامی فرمت های صوتی و تصویری،‌ افزودن زیرنویس به صورت حرفه ای،‌ قسمت بندی خودکار،‌ پردازش و تحلیل دسته ای فایل ها،‌ تبدیل سریع فایل های MKV به MP4 و... XMedia Recode را محبوب و مشهور ساخته است. فرمت هایی که XMedia Recode از آنها پشتیبانی می کند: 3GP، 3GPP، 3GPP2، AAC، AC3، AMR، ASF، AVI، AVISynth، DVD، FLAC، FLV، H.261، H.263، H.264، M4A ، m1v، M2V،M4V، Matroska (MKV)، MMF، MPEG-1، MPEG-2، MPEG-4، TS، TRP، MP2، MP3، MP4، MKV، MP4V، MOV، OGG، PSP، (S) VCD، SWF ، VOB، WAV، WMA و WMV می باشند. این نرم افزار از امکانات از تنظیمات کاملی برخوردار است و به راحتی به شما امکان تبدیل را می دهد. فرق دیگر XMedia Recode با دیگر مبدل ها، تبدیل فایلها در قالب دستگاهی مانند: Phone, iPad, iPod Touch, Android-Tablets, Sony PSP و... است.

Any Video Converter Ultimate 5.9.6Any Video Converter Ultimate یک نرم افزار قدرتمند در زمینه تبدیل فرمت های صوتی و تصویری به یکدیگر است. Any Video Converter Ultimate تقریبا از تمامی فرمت ها پشتیبانی می کند. برخی از فرمت هایی که Any Video Converter Ultimate از آنها پشتیبانی می کند عبارت اند از: MKV, AVI, MPG, MOV, 3GP, MP4, FLV و... . به علاوه می توانید ویدئو های مورد نظرتون رو با کمک Any Video Converter Ultimate از YouTube دانلود و ویرایش کنید.

XMedia RecodeXMedia Recode 3.3.0.9 + Portable یک نرم افزار رایگان است که به شما این امکان را می دهد که به صورت حرفه و بدون افت کیفیت فایلهای مالتی مدیا یا صوتی و تصویری خود را تبدیل کنید. این نرم افزار به صورت کاملا حرفه ای عرضه شده و کاملا توسط وبسایت سازنده، پشتیبانی می شود. پشتیبانی از تمامی فرمت های صوتی و تصویری،‌ افزودن زیرنویس به صورت حرفه ای،‌ قسمت بندی خودکار،‌ پردازش و تحلیل دسته ای فایل ها،‌ تبدیل سریع فایل های MKV به MP4 و... XMedia Recode را محبوب و مشهور ساخته است. فرمت هایی که XMedia Recode از آنها پشتیبانی می کند: 3GP، 3GPP، 3GPP2، AAC، AC3، AMR، ASF، AVI، AVISynth، DVD، FLAC، FLV، H.261، H.263، H.264، M4A ، m1v، M2V،M4V، Matroska (MKV)، MMF، MPEG-1، MPEG-2، MPEG-4، TS، TRP، MP2، MP3، MP4، MKV، MP4V، MOV، OGG، PSP، (S) VCD، SWF ، VOB، WAV، WMA و WMV می باشند. این نرم افزار از امکانات از تنظیمات کاملی برخوردار است و به راحتی به شما امکان تبدیل را می دهد. فرق دیگر XMedia Recode با دیگر مبدل ها، تبدیل فایلها در قالب دستگاهی مانند: Phone, iPad, iPod Touch, Android-Tablets, Sony PSP و... است.