close
تبلیغات در اینترنت
فشرده ساز

Internet Download Manager

6.26 Build 8
یکی از معروفترین مدیریت دانلود های موجود است که کمتر کسی با آن سروکار ندارد. شتاب دهنده سرعت دانلود فایلها را می توان جزء بهترین امکانات آن شمرد. از امکانات دیگر این نرم افزار می توان به سازگاری با تمامی مرورگر های موجود،امکان دانلود فایل از Aparat , YouTube, Google Video, MySpaceTV ...
Windows All


امتیاز دهید:
ساخت حساب کاربری ورود تبلیغات راهنما قوانین تماس با ما حامیان
اطلاعیه
به دلیل نداشتن سرور و فضای کافی برای نگه داری از سریال ها، لینک سریال ها از دیگر سایت ها برداشته خواهد شد. برای حفظ قانون کپی رایت نام سایت منبع نیز در می شود.
# تبلیغات

اخبار سایت و دیگر امکانات در کانال تلگرامی: irngroup@
نرم افزار های مورد نیاز
IDM
19 آبان 95

Mozilla Firefox
31 شهریور95

Google Chrome
28 شهریور95

Internet Explorer
24 مرداد 93

Opera
18 آبان 95

KMPlayer
19 خرداد 95

Telegram Desktop
12 تیر 95

Winrar
14 تیر 95

سرویس های ما

از امکانات بیشتری استفاده کنید.

وبزاین

سایت خود را به ما بسپارید

WinrarWinRAR 5.31 محصول شرکت RarLabs می باشد که یکی از بهترین نرم افزار های مدیریت فایل های فشرده است و می تواند فایل های مختلف را تا ۱۰ درصد بیشتر از فایل های ZIP با فرمت RAR فشرده سازد و این خود یک امتیاز مهم است . WinRAR می تواند فایل های RAR and ZIP files, CAB, GZ, ISO, JAR, و... را از حالت فشرده خارج کند. یکی از مهمترین قابلیت های این نرم افزار می توان به قابلیت Self-Extract ذکر نمود که بوسیله آن شما می توانید فایل فشرده شده را به صورت یک فایل اجرایی با پسوند EXE در آورید تا در کامپیوتر هایی که نرم افزار WinRAR نصب نیست نیز بتوانید آن ها را از حالت فشرده خارج کنید. کسانی که وبسایت و یا وبلاگ دارند ، این یکی از بهترین نرم افزار ها برای فشرده سازی فایل هایی است که با آن می توانید فایل های خود را فشرده و در وبسایت یا وبلاگ خود به نمایش بگذارید.

Bandizip 5.15 Build 12912 Bandizipبعد از Winrar به جرات می توان گفت Bandizip بهترین نرم افزار در این زمینه است. یکی دیگر نرم افزار های خوب و مشهور شرکت BandiSoft است که کاربرد فراوانی در زمینه فشرده سازی انواع فایلها دارد. BandiZip فرمت هایی نظیر ZIP, 7Z, RAR, ALZ, EGG, TAR, BH, LZH, GZ, BZ2, ISO, CAB, WIM, XZ, ARJ و... را پشتیبانی می کند. شاید شما نیز بعد از دانلود یک بازی با حجم بالا به مشکل اکسترکت برخورد کرده اید. حتی بعد از اکسترکت کامل فایل،‌ با افت کیفیت آن یا خرابی فایل مواجه می شوید. ‌BandiZip این مشکل را به صورت چشمگیری برطرف کرده. همچنین سرعت بینظیر در اجرای فایل ها نیز به موفقیت آن افزوده است.