close
تبلیغات در اینترنت
ابزار عکس

Internet Download Manager

6.26 Build 8
یکی از معروفترین مدیریت دانلود های موجود است که کمتر کسی با آن سروکار ندارد. شتاب دهنده سرعت دانلود فایلها را می توان جزء بهترین امکانات آن شمرد. از امکانات دیگر این نرم افزار می توان به سازگاری با تمامی مرورگر های موجود،امکان دانلود فایل از Aparat , YouTube, Google Video, MySpaceTV ...
Windows All


امتیاز دهید:
ساخت حساب کاربری ورود تبلیغات راهنما قوانین تماس با ما حامیان
اطلاعیه
به دلیل نداشتن سرور و فضای کافی برای نگه داری از سریال ها، لینک سریال ها از دیگر سایت ها برداشته خواهد شد. برای حفظ قانون کپی رایت نام سایت منبع نیز در می شود.
# تبلیغات

اخبار سایت و دیگر امکانات در کانال تلگرامی: irngroup@
نرم افزار های مورد نیاز
IDM
19 آبان 95

Mozilla Firefox
31 شهریور95

Google Chrome
28 شهریور95

Internet Explorer
24 مرداد 93

Opera
18 آبان 95

KMPlayer
19 خرداد 95

Telegram Desktop
12 تیر 95

Winrar
14 تیر 95

سرویس های ما

از امکانات بیشتری استفاده کنید.

وبزاین

سایت خود را به ما بسپارید

PhotoinstrumentPhotoinstrument 7.5 Build 866 همانطور که از نامش پیداست یکی از بینظیر ترین نرم افزار ها در زمینه بازسازی تصاویر می باشد. این نرم افزار عالی با در دست داشتن ابزار های کاربردی و حرفه ای تصاویری مانند لکه صورت, چین و چروک و... را به خوبی پاکسازی کرده و در نهایت یک ظاهری زیبا از صورتتان در اختیارتان قرار می دهد. بد نیست بدانید این نرم افزار بیشتر به کار عکاسان حرفه ای و آماتور می آید ولی شما نیز می توانید بدون هیچ دانش و زحمتی به راحتی پوست صورت و... را ویرایش و به طور حرفه ای بازسازی کنید. این نرم افزار از فرمت های متعددی از جمله PNG, JPG, BMP, TIF, PCX, TGA, EXR, ICO , Adobe Photoshop PSDو... به صورت کامل پشتیبانی می کند. و در نهایت رابط کاربری ساده و عالی, ابزاری قدرتمند و کاربردی, روتوش و بازسازی بی نقص بدون زحمت زیاد و... این نرم افزار را در میان رقیبانش متمایز می کند.

PhotoinstrumentPhotoinstrument 7.5 Build 864 همانطور که از نامش پیداست یکی از بینظیر ترین نرم افزار ها در زمینه بازسازی تصاویر می باشد. این نرم افزار عالی با در دست داشتن ابزار های کاربردی و حرفه ای تصاویری مانند لکه صورت, چین و چروک و... را به خوبی پاکسازی کرده و در نهایت یک ظاهری زیبا از صورتتان در اختیارتان قرار می دهد. بد نیست بدانید این نرم افزار بیشتر به کار عکاسان حرفه ای و آماتور می آید ولی شما نیز می توانید بدون هیچ دانش و زحمتی به راحتی پوست صورت و... را ویرایش و به طور حرفه ای بازسازی کنید. این نرم افزار از فرمت های متعددی از جمله PNG, JPG, BMP, TIF, PCX, TGA, EXR, ICO , Adobe Photoshop PSDو... به صورت کامل پشتیبانی می کند. و در نهایت رابط کاربری ساده و عالی, ابزاری قدرتمند و کاربردی, روتوش و بازسازی بی نقص بدون زحمت زیاد و... این نرم افزار را در میان رقیبانش متمایز می کند.

GIMPGIMP 2.8.16-6 را می توان جایگزین کم حجم فتوشاپ به حساب آورد. GIMP یک نرم افزار Open-Source است. GIMP بر روی عکس های شما اعمالی چون روتوش، ویرایش، ترکیب، رندر کردن، افکت گذاری، تبدیل فرمت های تصویری و... را انجام می دهد. در این نرم افزار ابزاری چون براش، کلون، ایربراش و... وجود دارد که از این رو به آن فتوشاپ کم حجم می گویند. از دیگر ویژگی های GIMP می توان به سازگاری آن با نسخه های محبوب ویندوز اشاره داشت. GIMP تمامی این امکانات را رایگان در اختیار شما می گذارد.

7GIF7GIF 1.1.1.1020 شاید در نگاه اول بسیار ساده به نظر بیاید، اگرچه محیط آن هم مثل Photo Viewer ویندوز می باشد، اما ظاهری ساده تنها قابلیت این نرم افزار نیست! 7GIF از ظاهری ساده اما پرکاربرد برخوردار است. با کمک 7GIF می توانید عکس های با فرمت Gif. را در ویندوز خود به راحتی مشاهده کنید. یکی از مهم ترین قابلیت های 7GIF جداسازی فریم های Gif و ذخیره جداگانه آنها می باشد. از دیگر قابلیت های آن می توان به بزرگنمایی، مکث، تغییر در زمان نمایش فریم ها، تغییر در حالت نمایش، سازگاری با تمامی نسخه های ویندوز و... اشاره داشت.

Sketch DrawerSketch Drawer 4.0 Final یک نرم افزار خوب برای تبدیل عکس های شما به نقاشی های سیاه و سفید مدادی است. این نرم افزار عکس های شما را به خوبی به نقاشی تبدیل می کند به طوری که خیال می کنید یک طراح ماهر آنها را کشیده است. این نرم افزار از حجم مناسبی نیز برخوردار است و فضای زیادی را در هارد شما اشغال نمی کند. این نرم افزار با امکانات متنوعی که در اختیارتان قرار می دهد، به شما این امکان را می دهد تا عکس خود را اختصاصی تر و به دلخواه خود تنظیم و نقاشی کنید.

Faststone Image Viewer 5.7 Final + PortableFaststone Image Viewer نام یک نرم افزاری همه فن حریف است که بسیار عالی عمل می کند. ویژگی های او را می توان مدیریت، ویرایش، تبدیل و گرافیکی کردن عکسها بر شمرد. با استفاده ازاین نرم افزار کاربردی می توانید کارهایی مثل مرور و نمایش تصویر، مقایسه، حذف قرمزی چشم، ارسال ایمیل، تغییر اندازه، Crop نمودن و تنظیم رنگ عکسها را انجام دهید. در نهایت می توان گفت یکی از برترین و بهترین نرم افزار های مدیریت عکس است و دانلود و نصب آن هیچ ضرری ندارد بلکه منفعت نیز دارد.

Faststone Image Viewer 5.6 Final + PortableFaststone Image Viewer نام یک نرم افزاری همه فن حریف است که بسیار عالی عمل می کند. ویژگی های او را می توان مدیریت، ویرایش، تبدیل و گرافیکی کردن عکسها بر شمرد. با استفاده ازاین نرم افزار کاربردی می توانید کارهایی مثل مرور و نمایش تصویر، مقایسه، حذف قرمزی چشم، ارسال ایمیل، تغییر اندازه، Crop نمودن و تنظیم رنگ عکسها را انجام دهید. در نهایت می توان گفت یکی از برترین و بهترین نرم افزار های مدیریت عکس است و دانلود و نصب آن هیچ ضرری ندارد بلکه منفعت نیز دارد.