close
تبلیغات در اینترنت
پشتیبان گیری

Internet Download Manager

6.26 Build 8
یکی از معروفترین مدیریت دانلود های موجود است که کمتر کسی با آن سروکار ندارد. شتاب دهنده سرعت دانلود فایلها را می توان جزء بهترین امکانات آن شمرد. از امکانات دیگر این نرم افزار می توان به سازگاری با تمامی مرورگر های موجود،امکان دانلود فایل از Aparat , YouTube, Google Video, MySpaceTV ...
Windows All


امتیاز دهید:
ساخت حساب کاربری ورود تبلیغات راهنما قوانین تماس با ما حامیان
اطلاعیه
به دلیل نداشتن سرور و فضای کافی برای نگه داری از سریال ها، لینک سریال ها از دیگر سایت ها برداشته خواهد شد. برای حفظ قانون کپی رایت نام سایت منبع نیز در می شود.
# تبلیغات

اخبار سایت و دیگر امکانات در کانال تلگرامی: irngroup@
نرم افزار های مورد نیاز
IDM
19 آبان 95

Mozilla Firefox
31 شهریور95

Google Chrome
28 شهریور95

Internet Explorer
24 مرداد 93

Opera
18 آبان 95

KMPlayer
19 خرداد 95

Telegram Desktop
12 تیر 95

Winrar
14 تیر 95

سرویس های ما

از امکانات بیشتری استفاده کنید.

وبزاین

سایت خود را به ما بسپارید

SyncoverySyncovery 7.54b Build 373 همانطور که از نامش پیداست، این نرم افزار در زمینه هماهنگ سازی و بکاپ گیری آسان فایل ها است. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا فایل های مورد نظر را در هر جایی از سیستم که می خواهید کپی کنید و از آن یک بکاپ تهیه کنید. البته باید گفت باید 128MB از RAM رایانه را باید به این نرم افزار اختصاص دهید. یکی از مهمترین عناصر محبوبیت Syncovery تهیه بکاپ آسان از سیستم های خانگی، سرور ها، نوت بوک ها، مک بوک ها و سیستم های آنلاین است. این نرم افزار از حجم مناسبی برخوردار است و یکی از بهترین نرم افزار های مناسب برای تهیه بکاپ از سیستم تان است.

SyncoverySyncovery 7.52 همانطور که از نامش پیداست، این نرم افزار در زمینه هماهنگ سازی و بکاپ گیری آسان فایل ها است. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا فایل های مورد نظر را در هر جایی از سیستم که می خواهید کپی کنید و از آن یک بکاپ تهیه کنید. البته باید گفت باید 128MB از RAM رایانه را باید به این نرم افزار اختصاص دهید. یکی از مهمترین عناصر محبوبیت Syncovery تهیه بکاپ آسان از سیستم های خانگی، سرور ها، نوت بوک ها، مک بوک ها و سیستم های آنلاین است. این نرم افزار از حجم مناسبی برخوردار است و یکی از بهترین نرم افزار های مناسب برای تهیه بکاپ از سیستم تان است.