close
تبلیغات در اینترنت
برنامه نویسی

Internet Download Manager

6.26 Build 8
یکی از معروفترین مدیریت دانلود های موجود است که کمتر کسی با آن سروکار ندارد. شتاب دهنده سرعت دانلود فایلها را می توان جزء بهترین امکانات آن شمرد. از امکانات دیگر این نرم افزار می توان به سازگاری با تمامی مرورگر های موجود،امکان دانلود فایل از Aparat , YouTube, Google Video, MySpaceTV ...
Windows All


امتیاز دهید:
ساخت حساب کاربری ورود تبلیغات راهنما قوانین تماس با ما حامیان
اطلاعیه
به دلیل نداشتن سرور و فضای کافی برای نگه داری از سریال ها، لینک سریال ها از دیگر سایت ها برداشته خواهد شد. برای حفظ قانون کپی رایت نام سایت منبع نیز در می شود.
# تبلیغات

اخبار سایت و دیگر امکانات در کانال تلگرامی: irngroup@
نرم افزار های مورد نیاز
IDM
19 آبان 95

Mozilla Firefox
31 شهریور95

Google Chrome
28 شهریور95

Internet Explorer
24 مرداد 93

Opera
18 آبان 95

KMPlayer
19 خرداد 95

Telegram Desktop
12 تیر 95

Winrar
14 تیر 95

سرویس های ما

از امکانات بیشتری استفاده کنید.

وبزاین

سایت خود را به ما بسپارید

Java Runtime Environment Java SE Development Kit 8 Update 92 در واقع همان زبان برنامه نویسی مشهور جاوا است که Kit آن نیز بسته خصوصی می باشد. این نرم افزار محیط جالب اما پیشرفته و حرفه ای بر خوردار است که راحتی کدنویسی را برای تمامی کاربران حرفه ای و همیشگی خود محیا می کند. این نکته را نیز باید در نظر گرفت که کسانی که هیچگونه پیش زمینه یا تجربه ای در مورد زبان برنامه نویسی جاوا نداشته باشند، یادگیری با کیت توسعه جاوا تا حدی غیر ممکن خواهد بود. اما کاربران همیشگی آن و همچنین کسانی که روزشان با جاوا می گذرد کار با این نرم افزار برایشان خیلی راحت است و محیط ابزار ها کاربردی آن همه چیز را برای آن ها محیا می کند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید حتما Java SE Development Kit را از ادامه مطلب دانلود کنید.

Python 3.5.2Python نام یکی از بهترین و قدرتمند ترین و ساده ترین زبان برنامه نویسی می باشد. این نرم افزار عالی برنامه نویسی شباهت زیادی به زبان انسان دارد و با زبان های برنامه نویسی دیگری مانند زبان قدرتمند C و ++C تفاوت های زیادی دارد. اگر بگوییم که Blender ( نرم افزار سه بعدی ساز) و Bittornet را با python طراحی کرده اند اغراق نکرده ایم. این زبان برنامه نویسی با سادگی خاصی که دارد هر روز طرفداران خود را افزایش می دهد و باعث می شود که هر روزه نرم افزار های کاربردی دیگر به نام این زبان ساخته شود و به عرضه درآید. از ویژگی های این نرم افزار می توان اجرای آن و برنامه های نوشته شده با آن در هر سیستم عاملی (Windows, linux, MaC) بدون تغییرات خاصی نام برد. در انتها پیشنهاد می کنیم که حتما این زبان برنامه نویسی را دانلود کرده و همراه با آموزش های متعددی که برای این زبان وجود دارد، نرم افزار های کاربردی را ساخته و هر روز پیشرفت کنید.

phpMyAdminphpMyAdmin 4.6.3 یکی از بهترین نرم افزار های موجود در زمینه برنامه نویسی به زبان php است که هم اکنون به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. phpMyAdmin یک نرم افزار قوی رایگان نوشته شده به زبان php در نظر گرفته شده که مسئولیت رسیدگی به بانک های اطلاعاتی از خروجی زیر بر شبکه جهانی وب است.