close
تبلیغات در اینترنت
بازی اندروید

Internet Download Manager

6.26 Build 8
یکی از معروفترین مدیریت دانلود های موجود است که کمتر کسی با آن سروکار ندارد. شتاب دهنده سرعت دانلود فایلها را می توان جزء بهترین امکانات آن شمرد. از امکانات دیگر این نرم افزار می توان به سازگاری با تمامی مرورگر های موجود،امکان دانلود فایل از Aparat , YouTube, Google Video, MySpaceTV ...
Windows All


امتیاز دهید:
ساخت حساب کاربری ورود تبلیغات راهنما قوانین تماس با ما حامیان
اطلاعیه
به دلیل نداشتن سرور و فضای کافی برای نگه داری از سریال ها، لینک سریال ها از دیگر سایت ها برداشته خواهد شد. برای حفظ قانون کپی رایت نام سایت منبع نیز در می شود.
# تبلیغات

اخبار سایت و دیگر امکانات در کانال تلگرامی: irngroup@
نرم افزار های مورد نیاز
IDM
19 آبان 95

Mozilla Firefox
31 شهریور95

Google Chrome
28 شهریور95

Internet Explorer
24 مرداد 93

Opera
18 آبان 95

KMPlayer
19 خرداد 95

Telegram Desktop
12 تیر 95

Winrar
14 تیر 95

سرویس های ما

از امکانات بیشتری استفاده کنید.

وبزاین

سایت خود را به ما بسپارید

Hay DayHay Day 1.29.96 Final یکی از بهترین و پرطرفدارترین بازی های شبیه ساز مزرعه داریست که توسط شرکت Supercell طراحی گردیده و روانه بازار شده. این بازی با بهره گیری از محیطی زیبا و گرافیکی بالا توانسته طرفداران زیادی را به خود جذب کند. شما با کمک این نرم افزار می توانید هیجانات کشاورزی و مزرعه داری را با کیفیت بسیار تجربه کنید. تخم مرغ هایتان را جمع آوری کنید، شیرهای گاوتان را بدوشید، به گوسفندانتان سر بزنید، محصولات کشاورزی خود را کاشته یا برداشت کنید، با دیگر مزرعه داران برخورد کرده و محصولاتشان را خریداری کنید. سطح کیفی مزرعه را بالا ببرید، به سفارشات خود رسیدگی کنید، کشتی تجاریتان را پر کنید و کلی کارهای دیگر را انجام دهید تا لذت و سختی های یک مزرعه دار را بخوبی تجربه کنید.