close
تبلیغات در اینترنت
مقاله

Internet Download Manager

6.26 Build 8
یکی از معروفترین مدیریت دانلود های موجود است که کمتر کسی با آن سروکار ندارد. شتاب دهنده سرعت دانلود فایلها را می توان جزء بهترین امکانات آن شمرد. از امکانات دیگر این نرم افزار می توان به سازگاری با تمامی مرورگر های موجود،امکان دانلود فایل از Aparat , YouTube, Google Video, MySpaceTV ...
Windows All


امتیاز دهید:
ساخت حساب کاربری ورود تبلیغات راهنما قوانین تماس با ما حامیان
اطلاعیه
به دلیل نداشتن سرور و فضای کافی برای نگه داری از سریال ها، لینک سریال ها از دیگر سایت ها برداشته خواهد شد. برای حفظ قانون کپی رایت نام سایت منبع نیز در می شود.
# تبلیغات

اخبار سایت و دیگر امکانات در کانال تلگرامی: irngroup@
نرم افزار های مورد نیاز
IDM
19 آبان 95

Mozilla Firefox
31 شهریور95

Google Chrome
28 شهریور95

Internet Explorer
24 مرداد 93

Opera
18 آبان 95

KMPlayer
19 خرداد 95

Telegram Desktop
12 تیر 95

Winrar
14 تیر 95

سرویس های ما

از امکانات بیشتری استفاده کنید.

وبزاین

سایت خود را به ما بسپارید
چهارشنبه 17 شهريور 1395

لینوکس یا ویندوز؟ چرا؟

به نام خدا

ویندوز یا لینوکس؟‌ چرا؟‌ کدام کارکرد بهتری دارد؟‌ کدام مفید هستند؟

در همین ابتدا از شما تقاضا داریم بدون هیچگونه تعصبی راجع به سیستم عامل ها به ادامه مقاله توجه کنید. تعصب  یکی از خصوصیت های ماست اما در برخی موارد تعصب می تواند بازخورد منفی داشته باشد. شاید شما هم به فروم ها یا وبلاگ های مختلف مراجعه کردید و درباره لینوکس یا ویندوز مطالبی به دست آوردید. اما قطعا شما هم به این نتیجه رسیده اید که تمامی آنها از روی تعصب نوشته شده اند و اگر به ادامه ی مقاله و نظرات دیگران توجه کنید این مسئله را خواهید فهمید. اما ما اینجا می خواهیم جدا از هرگونه تعصبی این دو را با هم مقایسه کنیم.

لینوکس بهتر است یا ویندوز؟‌ به طور قطع نمی توان گفت لینوکس بهتر است یا ویندوز. لینوکس یکسری ویژگی های خاص خود را دارد و ویندوز هم همینطور. اگر شما قصد دارید برای اولین بار به لینوکس یا ویندوز نقل مکان کنید، حتما بارها و بارها این جمله را شنیده اید که هر کدام ویژگی های خود را دارند اما این را بدانید هرچقدر هم این جمله برایتان تکراری شده باشد باز هم درست است. هیچگاه نمی توان گفت کدام نسبت به دیگری برتری دارد. حتی اگر لینوکس خیلی سیستم عامل خوبی باشد از آن طرف ویندوز نیز سیستم عامل خوبی است و این را می توانید با سوال از طرفداران این دو سیستم عامل بدانید.ابتدا بگذارید اینگونه به شما بگویم. لینوکس یک سیستم عامل متن باز (Open Source) است و از این رو یکسری ویژگی هایی دارد که بعدا به آن می پردازیم، ویندوز نیز یک سیستم عامل محبوب است و تنوع محصولات در آن بیش از لینوکس است و این نیز یک ویژگی برای ویندوز است اما آیا همین کافیست؟ این را بدانید در این مقاله نسخه در نظر گرفته شده اوبونتو است.