close
تبلیغات در اینترنت
ایران گروپ - راهنما
irngroup
Help Programmers, Service Users
# تبلیغات
اخبار سریال ها و دیگر امکانات در کانال تلگرامی: irngroup@
# تبلیغات
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
ایران گروپ - راهنما

ارسال حروف انگلیسی به همراه توضیحات

شاید این سوال برای شما هم ایجاد شده است که حروف انگلیسی که باید به همراه توضیحات ارسال کنید چیست. کلمات از قبلی fpu, spu, gpu, skurs و... برای شناسایی درخواست شما است. برای مثال شما با ارسال fpu در پلان رایگان سرویس پروسند مشخص می کنید که شما چه چیزی را درخواست کردید. برای همین حتما باید در ابتدا یا انتهای توضیحات کلمه ی مشخص شده را وارد کنید تا درخواست شما شناسایی شود در غیر اینصورت سیستم درخواست شما را شناسایی نکرده و به آن پاسخ نمی دهد. در این مورد بسیار دقت کنید به خصوص در سرویس هایی که نیاز به پرداخت هزینه دارید چرا که ممکن است هزینه ای که پرداخت می کنید ثبت نشود و پول شما بدون انجام کاری از حسابتان خارج شود. ما در این مورد هیچگونه مسئولیتی نداریم چرا که به شما اطلاع رسانی می کنیم.

 

فرق بین کاربر میهمان با کاربر عضو در خدمات چیست

برخی از خدمات برای تمامی کاربران اعم از عضو و غیر عضو و... قابل استفاده است و نیازی به انجام کاری نیست، اما برخی دیگر از خدمات فقط برای کاربران عضو یا کاربران ویژه قابل دسترس است. در برخی از موارد کاربرانی که ثبت نام کردند می توانند از امکانات بیشتری استفاده کنند. برای مثال در بخش فروشگاه کاربرانی که ثبت نام می کنند می توانند به اکانت خود اعتبار بدهند و از طریق اعتبار اکانتشان اقدام به خرید کالا کنند و در این صورت نیازی به وارد کردن شماره کارت ودیگر مراحلی که کاربران میهمان برای استفاده از آ‌ن باید انجام دهند نیست.

 

چرا برخی از خدماتتان دچار مشکل شده یا دارای نقص می باشد

در این زمینه مقصر ما نیستیم:) به دلیل کمبود همکاری در این زمینه نمی توانیم به صورت کاملا حرفه ای خدمات ارائه کنیم. اما این به آن معنا نیست که خدمات ما همه دچار مشکل هستند. خیر، ما در ابتدای هر ماه برای ارزیابی عملکرد خدمات به آنها نگاه دقیقی میکنیم وایراد ها و اشکال های آن را برطرف می کنیم. به علاوه اگر شما مشکلی در هر کدام از خدمات مشاهده کردید می توانید از طریق پشتیبان به ما اطلاع دهید تا ظرف چند دقیقه مشکل برطرف شود.

 

کد کاربری چیست

کاربرانی که عضو سایت هستند هر کدام دارای کد کاربری مشخصی هستند که منحصر به فرد است و ممکن نیست حتی با یک کاربر یکسان باشد. این کد کاربری نمایانگر نحوه عضویت شماست. حال این یعنی چه؟ زمانی که شما قصد استفاده از سرویس پروسند را دارید باید در صفحه مخصوص آن ثبت نام کنید. در کنار آن شما می توانید برای استفاده بهتر از فروشگاه ثبت نام کنید. ثبت نام عادی در سایت نیز همینطور. همه اینها و کاربرانی که از هر کدام از این طرق ثبت نام می کنند باید از هم متمایز شوند. بنابراین کد کاربری شما نمایانگر سرویسی است که شما در آن ثبت نام کردید و استفاده از آن اکانت فقط در سرویسی که ثبت نام کردید امکان پذیر است. البته برای استفاده از تمامی سرویس ها شما می توانید یک اکانت ایران گروپ راه اندازی کنید تا بتوانید به تمامی سرویس ها دسترسی داشته باشید.

 

در صورتی که سوال شما هیچ یک از موارد بالا نبود حتما با پشتیبان ارتباط داشته باشید.