irngroup
Help Programmers, Service Users
ساخت حساب کاربری ورود تبلیغات راهنما قوانین تماس با ما حامیان

سرویس پروسند چیست؟

سرویس پروسند یکی از مهم ترین امکاناتی است که ما به برنامه نویسان می دهیم. برنامه نویسان یا تیم هایی که محصولی تولید و قصد عرضه آن را دارند می توانند با استفاده از سرویس پروسند، بحث انتشار آن را به ما بسپارند. پس از ارسال محصولتان به ما، وظایف شما تمام می شود و دیگر نیازی نیست که به فکر انتشار آن باشید. ما محصول شما را در بهترین و معتبرترین مکان ها به نمایش خواهیم گذاشت و به این صورت بخشی از زحمت های شما را کم می کنیم.


ویژگی های منحصر به فرد

زمانی که شما خودتان برای عرضه محصولتان اقدام می کنید طبیعتاً از یکسری امکانات و ویژگی های محروم هستید. گاهی ممکن است برای انتشار محصولتان با سایت ها مشکلی پیدا کنید. سرویس پروسند برای همین منظور طراحی گردیده است. شما با استفاده از این سرویس دیگر نیاز ندارید تا شخصاٌ با سایت های مختلف در ارتباط باشید و با مدیران آنها برای انتشار محصولتان گقت و گو کنید. با استفاده از این سرویس شما فقط با ما در ارتباط هستید و برای انتشار محصول خود تلاش بیهوده نمی کنید. به علاوه این سرویس به شما ویژگی های منحصر به فردی خواهد داد که در صورت اقدام شخصی برای انتشار محصولتان، از آنها بهره ای نخواهید برد.

پشتیبان

ما جواب اعتماد شما را با بی توجهی نخواهیم داد. پس از سفارش سرویس، شما می توانید از پشتیبانی ما استفاده کنید و از وضعیت فعلی عملیات انتشار آگاه باشید. به علاوه می توانید مبالغ هزینه شده را مشاهده تا بتوانید با خیال آسوده به ما اعتماد کنید.


صرفه جویی در وقت و هزینه

به اتمام رساندن پروژه به اندازه کافی وقت گیر است ولی زمانی که شما باید بعد از اتمام پروژه برای انتشار آن شخصاً به سایت های مختلف و فراوانی سر بزنید خونتان به جوش می آید. اما چگونه می توان صرف وقت را فقط به زمان اتمام پروژه محدود کرد؟ با کمک سرویس پروسند از صرف وقت و هزینه اضافه و گزاف معاف می شوید و می توانید به راحتی تمام تمرکز خود را روی پروژه بعدیتان به کار گیرید.

ارزیابی بازخورد

یکی دیگر از ویژگی های سرویس پروسند امکان بررسی بازخورد است. پس از انتشار محصولتان ما بازخوردهای آن را بررسی و ارزیابی می کنیم. با این کار در دفعات بعدی که به ما مراجعه کردید، عیب های محصولتان را شناسایی می کنید. به علاوه با توجه به بررسی ها، به شما کمک می کنیم تا برای انتشار محصولتان در دفعات بعد، هوشمندانه تر عمل کنید.


ورود شروع کنید هنوز سوالی دارید؟