نکات و قوانین پروسند
1. قیمت های هر پلان، قیمت های پایه هستند و با توجه به هزینه ها ممکن است افزایش یابند.
2. لیستی از انواع سایت های ایرانی و خارجی در اختیار ما قرار دارد و محصول شما را با توجه به موضوع آن در وبسایت های مربوط قرار می دهیم.
3. یکی از وب سایت های موجود در لیست، ایران گروپ است. محصول شما برای همیشه در ایران گروپ به نمایش گذاشته می شود.
4. اگر پس از انتخاب هر کدام از پلان ها منصرف شوید، با توجه به زمان بازگرداندن که برای هر پلان متفاوت است، هزینه تان به صورت کامل بازگردانده می شود. اما اگر از زمان تعیین شده گذشته باشد هزینه تان بازگردانده نخواهد شد.
5. پس از اتمام کارمان، به شما ایمیل می کنیم و سایت هایی که محصولتان در آنها به نمایش گذاشته شده را معرفی می کنیم.
6. در صورت سفارش پلان رایگان (Free) در وارد کردن فیلد ها دقت کنید. در صورتی که فیلدی را اشتباه پر کنید ممکن است سفارشتان به دست ما نرسد.
7. پس از سفارش پلان ها نقره ای و طلایی، هزینه های تقریبی را محاسبه کرده و لینکی را به ایمیل شما خواهیم فرستاد که با کلیک بر روی آن به صفحه ی پرداخت هدایت می شوید.
8. تا زمانی که هزینه را پرداخت نکرده باشید، ما تمامی مراحل لازم را انجام خواهیم داد و با پرداخت هزینه از سوی شما، مراحل پایانی طی خواهد شد.
9. مدت زمان پرداخت وجه نامحدود است و تا زمانی که هزینه را پرداخت نکردید، سفارشتان فعال باقی می ماند.
10. لطفا حتی اگر کوچکترین سوالی در زمینه پلان ها و نحوه عملکرد و کار ما در این بخش دارید حتما با ما در ارتباط باشید تا جواب سوالات خود را بگیرید. پس از سفارش پلان، هیچگونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
11. محصولاتی که دارای مزامین غیر اخلاقی باشند یا دور از شئونات اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند هرگز پذیرفته نخواهند شد.
12. اگر محصولتان مخالف قوانین سایت های موجود در لیست باشد، به شما گذارش می شود و در صورت بی توجهی در آن سایت منتشر نمی شود.
13. دست آورد شما باید آری از هرگونه ویروس و بدافزار یا هرگونه عامل خرابی و استاندارد باشد.
14. ما دست آورد شما را به سایت های مختلف معرفی می کنیم. اگر محصول شما در سایتشان انتشار نیافت، ما هیچگونه مسئولیتی نداریم.
15. اگر در سایت عضو شوید و یا جدا از انتخاب پلان های زیر، به صورت جداگانه و اختصاصی به ما کمک مالی کنید، تخفیف های چشمگیری خواهید گرفت.
16. در صورتی که محصول شما حاوی هرگونه خرابی باشد، ما در قبال آن هیچ مسئولیتی نداریم.
17. در صورتی که پس از گذشتن از زمان معین برای هر پلان، از درخواست خود انصراف دهید، هزینه تان را دریافت نخواهید کرد.
18. ما مسئولیم که محصول شما را به سایت های معتبر ایرانی و خارجی معرفی کنیم. برخی از سایت های خارجی ممکن است به دلیل تحریم ها یا قوانینشان، محصولتان را به نمایش نگذارند. از طرفی ممکن است برخی از سایت های وطنی، از ارائه محصولتان سرباز زنند. ما در قبال این موضوع هیچ مسئولیتی نداریم اما پیگیری خواهیم کرد و نتیجه را به شما ارائه می دهیم.
19. ما در تمامی روز های هفته به جز پنج شنبه و جمعه آماده ی خدمت رسانی به شما هستیم اگر درخواست شما در چنین روزهایی ثبت نشده باشد، حتما در روزهای کاری ثبت خواهد شد.
20. به علاوه روزهای کاری ما، مسئولین سایت های مختلف ممکن است در روزها مختلف در دسترس باشند و برای ارتباط با آن ها باید در روزهای کاری به ایشان مراجعه شود.
21. اگر شما جزو یکی از گروپ های ما هستید باید به بخش مربوط خودتان مراجعه کنید.
22. اگر جزو گروپ های ما بودید، تا سه ماه حق انتشار محصول خود از این طریق را ندارید.
23. اگر مشخص شود شما یکی از اعضای گروپ ها هستید یا بودید و محصولتان را از طریق پلان های زیر منتشر کردید، اگر عضو باشید اخراج می شوید و اگر در سه ماه گذشته از عضویت انصراف داده باشید با شما بر خورد می شود.
24. ما مسئولیم که تعداد بازدیدها و بازخورد های محصولتان را ارزیابی کنیم و در مراجعات بعدیتان با توجه به ارزیابی ها در رابطه با انتشار آن به شما مشاوره رایگان دهیم.
25. اگر شما از حامیان مالی ما شوید، هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد.