close
تبلیغات در اینترنت
کار ما چیست؟
irngroup
Help Programmers, Service Users
# تبلیغات
اخبار سریال ها و دیگر امکانات در کانال تلگرامی: irngroup@
# تبلیغات
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
کار ما چیست؟

شاید این سوال برایتان ایجاد شده باشد که کار ما چیست؟ خب ما به شما خواهیم گفت!
هدف ما از این سایت خدمت رسانی است. همانطور که از شعارمان پیداست، کمک به برنامه نویسان و خدمت به کاربران از وظایف ماست. ما هم قابلیت های متنوعی در سایت قرار دادیم که کاربردی و مهم هستند. ما سرویس های مختلفی را ارائه می دهیم که از جمله آنها می توان به فروشگاه، پروسند، گروپ ها، ادبایز، سرویس های آنلاین، دانلود رایگان و... اشاره داشت. هر کدام از این سرویس ها را می توانید با توجه به نیازتان انتخاب و استفاده کنید. به علاوه در صفحه ابتدایی هر کدام از سرویس ها، توضیحی در رابطه با چگونگی و نحوه عملکرد سرویس بخوانید.

 

فروشگاه

 فروشگاه ما، شامل محصولات الکترونیکی مانند بازی، نرم افزار، سخت افزار و... می باشد. یکی از قابلیت خوبی که در فروشگاه ما وجود دارد این است که شما هم می توانید محصول خود را به فروشگاه اضافه کنید و به فروش برسانید. محصولاتی که شما از فروشگاه خریداری می کنید از طریق پست به آدرس شما ارسال می شود.

پروسند

یک سرویس بی نظیر برای کسانی که محصولی تولید و قصد انتشار آن را دارند. این سرویس با ارائه خدمات متنوع به سازندگان، محصولشان را منتشر می کند.

گروپ ها

با عضویت در گروپ ها شما در قالب یک گروه در کنار دیگر اعضا به فعالیت می پردازید و کسب درآمد می کنید.

ادبایز

یک سرویس تبلیغ هوشمند خوب است که به شما برای انتشار تبلیغاتان قابلیت های ویژه ای می دهد.

دانلود رایگان

می توانید نرم افزار، بازی، آهنگ یا فیلم مورد نظر خود را به راحتی جستجو و دانلود کنید. به علاوه خودتان می توانید مطلب جدید به آن اضافه کنید.

سرویس های آنلاین

شامل ابزار های آنلاینی است که در اختیارتان قرار می گیرد تا شما از آن ها به صورت رایگان استفاده کنید.